Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 09, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

HBO Max w Europie od 26 października, ale w Polsce dopiero w 2022 roku

(fot. materiały prasowe)

Subskrypcyjny serwis wideo HBO Max w Europie zadebiutuje 26 października 2021 roku. W Polsce ma pojawić się dopiero w 2022 roku.

Kraje, w których platforma będzie najpierw dostępna, to: Szwecja, Dania, Norwegia, Finlandia, Hiszpania i Andora.

W 2022 roku serwis HBO Max pojawi się na 14 kolejnych rynkach. Będą to: Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Mołdawia, Czarnogóra, Macedonia Północna, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia. 

Jak podano w komunikacie prasowym, HBO Max zostanie zaprezentowane europejskiej publiczności podczas wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się w październiku. W jego trakcie przedstawione zostaną zarówno serwis, oferta programowa i cenowa.

W HBO Max znajdą się produkcje, za które odpowiadają marki należące do WarnerMedia, takie jak: Warner Bros., HBO, DC i Cartoon Network. Będą wśród nich też produkcje Max Originals.

W maju 2020 roku serwis HBO Max zadebiutował w Stanach Zjednoczonych, a w czerwcu 2021 roku został uruchomiony w 39 krajach Ameryki Łacińskiej i Karaibów.

(KOZ, 09.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.