Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 08, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Emil Marat dyrektorem kreatywnym warszawskiego Radia Kolor

Emil Marat wrócił do radia, w którym rozpoczynał pracę dziennikarską w latach 90. (fot. Przemysław Pączkowski/Radio Kolor)

Emil Marat, współtwórca Radia PiN, objął nowo utworzone stanowisko dyrektora kreatywnego warszawskiego Radia Kolor. 

- Tyle dzieje się dziś na rynku, patrzenie na to z bliska jest ciekawe - mówi Emil Marat. Marat zajmie się rozwojem działu informacji oraz koncepcyjnym wspieraniem zarządu i szefa programowego rozgłośni Łukasza Sudy. 

Emil Marat wrócił do radia, w którym rozpoczynał pracę dziennikarską. Podczas studiów w latach 90. był w Radiu Kolor reporterem. Później pracował w Radiu Zet. W latach 2002-2012 Marat był dyrektorem programowym nieistniejącego już Radia PiN (obecnie Muzo.fm). Od 2007 roku zajmował również stanowisko wiceprezesa rozgłośni. Później prowadził własną firmę public relations. Opublikował m.in. powieści "Szkło" i „Studnie Norymbergi". Jest laureatem Nagrody Historycznej "Polityki" - wraz z Michałem Wójcikiem - za wywiad rzekę ze Stanisławem Likiernikiem.

W okresie między lutym a lipcem 2021 roku udział Radia Kolor w czasie słuchania w Warszawie wynosił 1,5 proc. (badanie Radio Track, realizowane przez Kantar).

(KOZ, 08.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.