Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Walków przechodzi z Business Insider Polska do Money.pl

Marcin Walków będzie wydawcą serwisu Money.pl (fot. archiwum prywatne)

W listopadzie Marcin Walków, dotychczas pracujący w serwisie Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska), dołączy do redakcji Money.pl (Wirtualna Polska Holding).

W Money.pl Marcin Walków będzie wydawcą serwisu. W Business Insider Polska pracował pięć lat. Zajmował się tam lotnictwem i motoryzacją. W latach 2013-2016 pracował w "Gazecie Wrocławskiej" (Polska Press). 

W ostatnim czasie z Ringier Axel Springer Polska do Money.pl przeszedł także Piotr Pilewski, który od początku września jest szefem serwisu Money.pl i obszaru finanse w Wirtualnej Polsce. Przed przejściem był zastępcą redaktora naczelnego "Forbes Polska" ds. online, a wcześniej szefem newsroomu Business Insider Polska i p.o. redaktorem naczelnym BI.

Z redakcją BI pożegnał się też dziennikarz Damian Szymański, który w październiku także dołączy do Money.pl. Będzie zastępcą Pilewskiego.

(BAE, 06.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.