Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 02, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Spośród nowych serwisów lokalnych Wyborcza.pl najlepsze wyniki ma Zakopane

"Gazeta Wyborcza" ma już 31 serwisów lokalnych (fot. Piotr Molecki/East News)

"Gazeta Wyborcza" planuje poszerzyć ofertę treści lokalnych i stworzyć serwisy Wyborcza.pl w dwóch kolejnych miastach - Elblągu i Kaliszu.

- Kontynuujemy prace nad projektem poszerzania treści lokalnych "Wyborczej" i tworzenia serwisów Wyborcza.pl poświęconych kolejnym polskim miastom. Obecnie trwają intensywne przygotowania do startu serwisów w Elblągu i Kaliszu, planujemy uruchomienie ich w ciągu najbliższych dwóch miesięcy – mówi "Pressowi" Mikołaj Chrzan, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Wyborczej", szef redakcji lokalnych. 

W tym roku zespół "Wyborczej" uruchomił już serwisy lokalne w Wałbrzychu, Zakopanem, Koszalinie i Rybniku. – W ostatnim czasie najlepsze wyniki spośród nowo powstałych serwisów notowała "Wyborcza Zakopane" – informuje Chrzan.

"Gazeta Wyborcza" postawiła na rozwój lokalnych treści w 2019 roku. Obecnie ma 31 serwisów lokalnych.

(BAE, 02.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.