Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Głos Dziennik Pomorza" ma nowego naczelnego - przeszedł z Polskiego Radia Szczecin

Przemysław Szymańczyk został redaktorem naczelnym "Głosu Dziennika Pomorza" (fot. materiały prasowe)

Przemysław Szymańczyk zastąpił Marcina Stefanowskiego na stanowisku redaktora naczelnego "Głosu Dziennika Pomorza". To oznacza, że po przejęciu Polska Press Grupy przez PKN Orlen, nie doszło do zmiany szefa tylko w jednym dzienniku regionalnym.

Przemysław Szymańczyk od 2016 był redaktorem naczelnym Polskiego Radia Szczecin, z którym był związany był od 2007 roku. Wcześniej pracował w TVN Warszawa i tygodniku "Nowy Kurier Szczecin".

Dotychczasowy naczelny "Głosu Dziennika Pomorza" Marcin Stefanowski pozostaje w Polska Press jako zastępca redaktora naczelnego "Głosu Koszalińskiego".

Z gazet regionalnych przejętych przez państwowy koncern paliwowych tylko "Echo Dnia" ukazujące się w Kielcach ma nadal tego samego redaktora naczelnego. Pozostaje nim Stanisław Wróbel.

(KRY, 01.09.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.