Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP pokaże mecze Polek na mistrzostwach Europy siatkarek

Prawa do całego turnieju ma Polsat (fot. Pixabay.com)

Telewizja Polska nabyła prawa do meczów Polek na mistrzostwach Europy w siatkówce.

We wtorek TVP 2 pokaże ćwierćfinałowe spotkanie mistrzostw Europy Polska - Turcja. Początek meczu o 19:30 w TVP 2. Z kolei przedmeczowe studio ruszy o 19:00 w TVP Sport. Komentatorami spotkania będą Jacek Laskowski i Natalia Bamber-Laskowska. TVP wyemituje też pozostałe mecze Polek, jeśli awansują do dalszych rozgrywek.

"To nie są łatwe czasy na rynku praw sportowych. Robimy wszystko co w naszej mocy, by utrzymać pozycję lidera. Dziś o 19:30 w TVP2 ćwierćfinał ME w siatkówce kobiet Polska-Turcja" – stwierdził na Twitterze Marek Szkolnikowski, szef TVP Sport.

Pełne prawa do turnieju ma telewizja Polsat, która pokazuje go na kanałach sportowych, a mecze Polek też w Super Polsat. Pierwszego spotkania naszych siatkarek Polsat nie wyemitował na otwartej antenie, za co na nadawcę wpłynęły skargi do KRRiT.

(MNIE, 31.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.