Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 31, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

MediaHub z nową digital media planner

Magdalena Szpyt zajmie się działaniami dla ING Banku Śląskiego (fot. materiały prasowe)

Magdalena Szpyt dołączyła do domu mediowego MediaHub. Zajmie stanowisko digital media planner.

Magdalena Szpyt odpowiada za planowanie oraz całościową koordynację kampanii digital dla ING Banku Śląskiego. Do zakresu jej obowiązków należy uczestnictwo w projektowaniu strategii internetowych dla klienta. Jej bezpośrednim przełożonym jest Andrzej Haczykowski, senior digital account, który pracuje w zespole Witolda Adamskiego, media communications directora.

Magdalena Szpyt pracowała m.in. w domu mediowym OMD, gdzie odpowiadała za planowanie i zakup internetowych kampanii reklamowych dla międzynarodowych klientów.

MediaHub od dłuższego czasu rozbudowuje struktury digitalowe. W ciągu ostatniego roku zespół powiększył się m.in. o Jakuba Bieńkowskiego (chief group digital officer MullenLowe), Piotra Michalaka (head of digital client service) i Macieja Wysockiego (digital team manager).

(AKI, 31.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.