Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio Zet zmienia gospodarzy "Uważam Zet", do stacji wraca Mariusz Gierszewski

Jesienna ramówka Radia Zet wystartuje w poniedziałek 30 sierpnia (fot. materiały prasowe)

30 sierpnia ruszy jesienna ramówka Radia Zet. Nowych prowadzących zyska pasmo "Uważam Zet". Do rozgłośni powróci Mariusz Gierszewski, a Ewelina Pacyna będzie gospodynią autorskiej audycji kulinarno-podróżniczej.

Od poniedziałku do piątku w godz. 14-18 "Uważam Zet" poprowadzą Michał Korościel i Marcin Sońta. Wcześniej byli to Ewelina Pacyna i Michał Adamski. Nowym gospodarzem weekendowego "Dzień dobry bardzo" (6-10) będzie Michał Adamski. Dotychczas to pasmo prowadzili Michał Korościel i Marcin Sońta. W paśmie między 21 a 23 będą nadawane audycje autorskie: w poniedziałki "Coolturalny wieczór" Eweliny Pacyny i Tomasza Kasprzyka, we wtorki - "Zet jak zdrowie" Michała Figurskiego, a w środy - "Zet jak związki" Beaty Tadli.

W niedziele na nowy program "Cały ten świat" zaprosi Ewelina Pacyna. Będzie to audycja kulinarno-podróżnicza z udziałem gości. W soboty i niedziele od 13 do 18 Marcin Wojciechowski (wcześniej był to Adrian Nowak) będzie gospodarzem cyklu "Czas wolny z Radiem Zet". Z kolei Adriana Nowaka będzie można usłyszeć w weekendy od 18 do 23. Sobotnia audycja "To właśnie weekend" (10-13) Beaty Tadli pojawi się w nowej odsłonie. W programie będzie więcej tematyki ekologicznej.

Z kolei Mariusz Gierszewski zostanie dziennikarzem śledczym Radia Zet. Do stacji powróci 1 września, po ponadpółtorarocznej przerwie. Ostatnio był związany z Wirtualną Polską.

(MNIE, 26.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.