Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiśniowski i Polkowski w redakcji sportowej Canal+

Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski będą komentować mecze piłkarskie, na zdjęciu z szefem sportu Canal+ Michałem Kołodziejczykiem (fot. materiały prasowe)

Łukasz Wiśniowski i Jakub Polkowski dołączyli do redakcji sportowej Canal+.

Dziennikarze mają komentować spotkania piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy i lig zagranicznych. Jakub Polkowski jako komentator zadebiutował w piątek podczas meczu Real Valladolid – Real Saragossa, a Łukasz Wiśniowski w sobotę przy okazji spotkania Athletic Bilbao - FC Barcelona. Wiśniowski ponadto w poniedziałki o 19 z Tomaszem Ćwiąkałą prowadzi "Hola LaLiga".

Łukasz Wiśniowski i Kuba Polkowski w latach 2013-2018 prowadzili oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej – Łączy nas piłka. Wiśniowski od 2018 roku związany był z telewizją Eleven Sports, w której komentował spotkania LaLiga Santander. Polkowski wraca do Canal+ po siedmiu latach. Dziennikarz publikował w Futbol News, Weszło oraz Kopalni. Wspólnie na YouTube prowadzą kanał Foot Truck.

(KOZ, 23.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.