Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Twoja Ekipa promuje chemię budowlaną Jurga

(screen Youtube.com/Twoja Ekipa)

Twórcy kanału youtubowego Twoja Ekipa przygotowali cykl filmów pt. „Nowe życie starych powierzchni”, zrealizowanych dla marki Jurga.

Twórcami kanału Twoja Ekipa są Artur Witkowski i Maciej Pertkiewicz, znani z programu „Nasz nowy dom”. Materiały z cyklu „Nowe życie starych powierzchni” mają pokazać, że nie trzeba od razu wymieniać i wyrzucać rzeczy. Można je naprawić lub odrestaurować. Tak, by nie produkować dodatkowych śmieci. Wszystkie filmy będą miały charakter poradnikowy. Cykl obejmie sześć filmów, które zostaną wyemitowane na kanale YouTube Twoja Ekipa w okresie od sierpnia do grudnia.

Za realizację kampanii odpowiada agencja Royal Brand PR. Do jej zadań należy współtworzenie scenariuszy, udział w produkcji filmów, a także przygotowanie i wdrożenie kompleksowych działań w mediach tradycyjnych i mediach społecznościowych.

Jurga to polski producent i dystrybutor chemii budowlanej.

(AMS, 20.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.