Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Łupina dyrektorką programową i ds. produkcji w Kino Polska TV

Małgorzata Łupina przejmie część obowiązków Beaty Ryczkowskiej (screen: YouTube.com/TVN Style)

Małgorzata Łupina od września będzie dyrektorką programową i ds. produkcji telewizyjnej w Kino Polska TV SA.

Tym samym potwierdziły się informacje "Pressu" o jej dołączeniu do spółki. Będzie odpowiedzialna za strategię programową wszystkich kanałów Grupy Kino Polska TV oraz rozwój produkcji własnych nadawcy.

"Małgorzata Łupina wnosi do naszej firmy wysokie kompetencje i olbrzymie doświadczenie w zakresie produkcji lokalnego kontentu" - skomentował w komunikacie Levent Gültan, członek zarządu Kino Polska TV odpowiedzialny m.in. za programming.

Małgorzata Łupina przez 20 lat pracowała w Grupie TVN (obecnie TVN Grupa Discovery). Ostatnio pełniła tam funkcję dyrektorki działu kanałów tematycznych lifestylowych i odpowiadała m.in. za strategię rozwoju takich kanałów TVN Grupy Discovery, jak TVN Style, HGTV, Travel Channel, Food Network, TLC i Discovery Life. 

Łupina przejmie część obowiązków Beaty Ryczkowskiej, która w lipcu odeszła z Kino Polska TV do Canal+ Polska. Podlegać jej będą dyrektorzy programowi kanałów Stopklatka, Zoom TV, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Kino TV i FilmBox.

(KOZ, 20.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.