Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aleksandra Krzyżanowska dołączyła do K2 Precise. Marta Kubik awansowała

K2 Precise wzmacnia zespół new business (fot. materiały prasowe)

K2 Precise (Grupa K2) rozbudowuje dział new business. Marta Kubik, dotychczasowa growth manager, awansowała na stanowisko head of new business. Do agencji dołączyła także Aleksandra Krzyżanowska jako business development manager.

Marta Kubik w Grupie K2 pracuje od niemal siedmiu lat. Do jej obowiązków na nowym stanowisku będzie należeć m.in. realizacja planów sprzedażowych agencji, nawiązywanie relacji z nowymi klientami oraz wsparcie działu marketingu.

Aleksandra Krzyżanowska swoje doświadczenie zdobywała w start-upie, kierując działem handlowym oraz tworząc ofertę produktową. Od czterech lat związana jest z branżą mediową. Pracowała m.in. w Agorze i Burda Media Polska. Do jej obowiązków będzie należało pozyskiwanie klientów i nadzorowanie wybranych projektów, przede wszystkim z branży e-commerce.

(AKI, 19.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.