Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 13, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Pospieszalski z programem w internecie, mają go finansować widzowie

W nowym cyklu Jan Pospieszalski przeprowadza też wywiady (screen: YouTube/Janek Pospieszalski Warto)

Jan Pospieszalski uruchomił kanał w serwisie YouTube, na którym publikuje program "Janek Pospieszalski #Warto". Cykl ma być finansowany z wpłat od widzów.

Na kanale już pojawiły się pierwsze odcinki programu. Pospieszalski relacjonował w nich m.in. pikietę w obronie mecenas Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź.

"Znamy się od lat. Przegadaliśmy tysiące godzin. Zdejmowali nas nie raz, zawieszali, przywracali, rzucali po ramówce telewizyjnej jak workiem kartofli. Dziś zaczynamy nową przygodę. Robimy program »Janek Pospieszalski #Warto« w internecie: dalej będzie to przestrzeń dla wartościowych treści, tylko wolna od wszelkich nacisków oraz cenzury" - napisał Pospieszalski w apelu do widzów.

Cykl ma być utrzymywany z wpłat od internautów. Trwa już zbiórka na konto bankowe, a Jan Pospieszalski zapowiedział uruchomienie wpłat w serwisie Patronite. Szczegóły ma przedstawić w przyszłym tygodniu.

Telewizja Polska nadal nie zdecydowała o powrocie do ramówki programu "Warto rozmawiać". Pospieszalski już w czerwcu informował, że w związku z tym pracuje nad własnym kanałem internetowym.

(MNIE, 13.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.