Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 23, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP nadal bez "Warto rozmawiać", a Pospieszalski otwiera kanał w internecie

Ostatni raz "Warto rozmawiać" pokazano 12 kwietnia (screen: tvp.pl)

Od połowy kwietnia program "Warto rozmawiać" nie ukazuje się w TVP. W oczekiwaniu na wznowienie emisji Jan Pospieszalski planuje uruchomienie kanału z dłuższymi treściami wideo.

Pospieszalski powiedział "Pressowi'', że TVP deklaruje, iż "Warto rozmawiać" powróci po wakacjach. Dotychczas cykl miał emisję w poniedziałki o 20.35 w TVP 3. Nie wiadomo, czy to pasmo i antena zostaną utrzymane. 

Czekając na wznowienie emisji "Warto rozmawiać" Jan Pospieszalski z zespołem planują uruchomienie kanału z dłuższymi treściami wideo. Będą one publikowane na portalu innym niż Facebook, ale Pospieszalski nie chce jeszcze zdradzać szczegółów na ten temat.

Po raz ostatni "Warto rozmawiać" wyemitowano 12 kwietnia. Później emisję zawieszono, nie pokazując odcinka nagranego na 19 kwietnia. Komisja etyki TVP uznała, że w wydaniu nadanym 12 kwietnia naruszono zasady etyki dziennikarskiej TVP. W odcinku padły krytyczne opinie o rządowej strategii walki z epidemią koronawirusa. Redakcja "Warto rozmawiać" nie przyjęła do wiadomości orzeczenia komisji etyki, bo jej zdaniem zostało wydane z pominięciem procedur.

(MNIE, 23.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.