Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Havas Media wygrywa przetarg na obsługę Red Bulla

Agencja Havas Media obsługiwała markę Red Bull między 2007 a 2019 rokiem (fot. Jesper Brouwers/Unsplash)

Agencja Havas Media zwyciężyła w regionalnym przetargu na obsługę mediową marki Red Bull. Przetarg dotyczył dziewięciu rynków Europy Środkowo-Wschodniej, Wspólnoty Niepodległych Państw i krajów bałtyckich.

Jest to powrót marki do współpracy z agencją, która obsługiwała ją między 2007 a 2019 rokiem. Havas Media zajmie się kompleksowym planowaniem, optymalizacją i zakupem wszystkich mediów. Za prowadzenie przetargu odpowiedzialny był polski oddział Havas Media i Renata Wasiak-Sosnowski, CEO agencji. Za obsługę klienta odpowiedzialny będzie zespół Beaty Orwiszewskiej, business unit managing partner w Havas Media.

Havas będzie odpowiadał za media na terenie Polski, krajów bałtyckich, Bułgarii, Grecji, Gruzji, Azerbejdżanu i Kazachstanu.

(KAP, 10.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.