Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix tańszy w opcji podstawowej, ale zdrożała oferta premium

Netflix obniżył cenę podstawowego pakietu o 5 zł (fot. Poxabay.com)

Platforma Netflix zaprezentowała nowy cennik pakietów obowiązujący w Polsce. Podstawowa oferta staniała. Zwiększono za to cenę pakietu Premium.

Pakiet Podstawowy, który umożliwia oglądanie kanałów na jednym urządzeniu w standardowej jakości, kosztuje teraz 29 zł miesięcznie. Jego cenę obniżono więc o 5 zł. Bez zmian pozostaje cena pakietu Standard z lepszą jakością i dwoma urządzeniami - 43 zł. Pakiet Premium, który oferuje 4K oraz możliwość oglądania materiałów na czterech urządzeniach jednocześnie, zdrożał z 52 do 60 zł.

Z informacji przekazanych przez biuro prasowe Netflixa wynika, że zmiany cen obejmują nowych klientów, a dla obecnych zostaną wdrożone w ciągu kilku tygodni. "Nieustannie inwestujemy we wspaniałe historie z Polski i ze świata, aby zapewnić najlepszą rozrywkę wszystkim naszym widzom, bez względu na wiek, płeć, pochodzenie, przekonania czy nastrój. Zmiany cen odzwierciedlają to podejście" - podano.

3 sierpnia w Polsce ruszyła platforma streamingowa Viaplay. Za miesięczny dostęp do jej oferty trzeba zapłacić 34 zł.

(MNIE, 06.08.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.