Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Serial "Kuchnia. Smaczna komedia" z Karolakiem i Dębską jesienią w Polsacie

W serialu "Kuchnia. Smaczna komedia" gra też m.in. Eryk Lubos (fot. Tomasz Kamiński/East News)

Nowy serial Polsatu pt. "Kuchnia. Smaczna komedia" znajdzie się w jesiennej ramówce stacji.

Zdjęcia do nowej produkcji rozpoczęły się w lutym, ale do tej pory Polsat nie podawał, kiedy serial doczeka się premiery. Teraz stacja potwierdziła "Pressowi", że "Kuchnia. Smaczna komedia" będzie emitowana od września.

W serialu występują: Tomasz Karolak, Maria Dębska, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Eryk Lubos oraz Patryk Cebulski. Produkcja przedstawia losy grupy kucharzy, którzy pracują w restauracji specjalizującej się w kuchni francuskiej. Za scenariusz i reżyserię serialu, który powstaje na podstawie rosyjskiego formatu, odpowiada Okił Khamidov. Producentem cyklu jest Polot Media z Grupy Polsat Plus.

Jesienią Polsat pokaże też m.in. kolejne sezony "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Ninja Warrior Polska", "Naszego nowego domu", "Przyjaciółek", "Love Island. Wyspy miłości" i "Komisarz Mamy".

(MNIE, 28.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.