Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wyborcza.pl ruszyła z akcją "Poniedziałek z klimatem"

W ramach akcji w każdy poniedziałek między godz. 9 a 17 materiały o tematyce ekologicznej będą miały stałe miejsce na głównej stronie Wyborcza.pl (fot. Unsplash.com/Michał Bożek)

Wyborcza.pl zaczęła wczoraj akcję "Poniedziałek z klimatem". W każdy poniedziałek na głównej stronie serwisu będą pojawiać się artykuły o tematyce ekologicznej przygotowane przez dziennikarzy działu Klimat i Środowisko.

Redaktorem prowadzącym dział Klimat i Środowisko jest Aleksander Gurgul, związany z "Gazetą Wyborczą” od 2014 roku. Wspierają go Anita Dmitruczuk – redaktorka naczelna "Gazety Wyborczej Opole”, Jakub Chełmiński z "Gazety Stołecznej” oraz Robert Jurszo, wcześniej związany z OKO.press. Wśród autorów tworzących treści na rzecz serwisu są też dziennikarze i dziennikarki redakcji lokalnych "GW”.

Według danych Mediapanelu w czerwcu br. serwis Wyborcza.pl odwiedziło 8,35 mln użytkowników.

(BAE, 20.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.