Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Premierowe pozycje latem w TVN Style

Jedną z dwóch nowości jest "Ach, ta impreza" (fot. materiały prasowe)

TVN Style (TVN Grupa Discovery) wprowadza premierowe pozycje do letniej ramówki.

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery tłumaczy "Presserwisowi", że ze względu na zmianę sposobu konsumpcji treści linearnych zaciera się podział na ramówkę wiosenną i jesienną w przypadku kanałów tematycznych. "Taki model sprawdza się w czasach, gdy musimy konkurować o widza z platformami VoD. Aby nasze kanały były interesujące, oferujemy nowy, świeży kontent, nie tylko w »sezonach ramówkowych«" - wyjaśnia nadawca.

TVN Style od weekendu pokazuje program "Czas na zmiany" (w niedziele o 13). Metamorfozie poddawany jest wizerunek i szafy bohaterek, ale też ich podejście do mody. "Czas na zmiany" prowadzi stylistka Karolina Limbach.

W "Ach, ta impreza" (w niedziele o 12.30, od 1 sierpnia) gospodynie programu - dekoratorka, florystka i scenografka Agnieszka Winnicka oraz projektantka mody, stylistka i kostiumografka Magda Socha-Włodarska - będą pomagać w organizowaniu przyjęcia.

Z kolei w połowie sierpnia TVN Style zacznie pokazywać nowe sezony produkcji "Klinika naturalnego piękna" i "Jestem z Polski".

(KOZ, 20.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.