Dział: PRASA

Dodano: Lipiec 16, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Napieralski szefem Polska Press w Poznaniu

Redaktorem naczelnym "Głosu Wielkopolskiego", należącego do Polska Press, jest Wojciech Wybranowski (screen: YouTube/Głos Wielkopolski)

Paweł Napieralski został prezesem oddziału Polska Press w Poznaniu. To kolejne zmiany w spółce, która jest kontrolowana przez PKN Orlen.

Z funkcji prezesa poznańskiego oddziału Polska Press zrezygnował Marek Rodwald. Odszedł też jego zastępca Marcin Fuszpaniak. Obaj byli odpowiedzialni m.in. za finanse i politykę kadrową. Miejsce Rodwalda zajmie Paweł Napieralski, który pracował m.in. w Radiu "S", Radiu Poznań i "Gazecie Poznańskiej". Był też rzecznikiem prasowym wojewody wielkopolskiego (2000-2001), zastępcą redaktora naczelnego "Przewodnika Katolickiego" oraz redaktorem naczelnym „Tygodnika Rolniczego”. Od 2013 roku jest związany ze Stowarzyszeniem Metropolia Poznań.

Wcześniej po czternastu latach ze stanowiskiem redaktora naczelnego "Głosu Wielkopolskiego" pożegnał się Adam Pawłowski. Jego miejsce zajął Wojciech Wybranowski. 

(MNIE, 16.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.