Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiśniewski za Kuszewskiego w jury "Twoja twarz brzmi znajomo"

Michał Wiśniewski jest liderem zespołu Ich Troje (screen Youtube.com/Michał Wiśniewski)

Piosenkarz Michał Wiśniewski będzie nowym jurorem programu "Twoja twarz brzmi znajomo" w Polsacie. Zajmie miejsce aktora Kacpra Kuszewskiego.

"Opuszczam mój jurorski fotel, z którego obserwowałem zmagania uczestników poprzednich sześciu edycji. Moje miejsce przy jurorskim stole przekazuję artyście, który jest wulkanem charyzmy i pozytywnej energii, Michałowi Wiśniewskiemu" - napisał Kuszewski w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych Polsatu.

Michał Wiśniewski jest autorem tekstów piosenek i liderem zespołu Ich Troje. Występuje też solowo. Zasiadał w jury pilotażowego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo", który jednak nigdy nie został wyemitowany.

Jesienią w 15. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpią m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Robert Janowski i Paulina Sykut-Jeżyna.

(MNIE, 14.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.