Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Twoja twarz brzmi znajomo" z Barbarą Kurdej-Szatan jesienią w Polsacie

Barbara Kurdej-Szatan była twarzą TVP (screen: YouTube)

Jesienią Polsat pokaże 15. edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo". Wśród jej uczestników znalazła się aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan była jedną z prezenterek TVP. Według medialnych doniesień zniknęła z anten Telewizji Polskiej, bo władzom stacji nie spodobał się jej udział w protestach przeciwko zmianom w sądownictwie. W TVP Kurdej-Szatan prowadziła m.in. "Kocham Cię Polsko" i "The Voice of Poland". Obecnie gra w serialu "M jak miłość" i jest twarzą sieci komórkowej Play.

Show "Twoja twarz brzmi znajomo" Polsat pokazuje od wiosny 2014 roku. W zeszłym sezonie program przeniesiono z sobót na piątki. Ostatnią edycję - według Nielsen Media - oglądało 1,65 mln widzów, co zapewniało Polsatowi pozycję lidera rynku.

(MNIE, 06.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.