Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Lipiec 12, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Turchan nowym PR & marketing managerem PGNiG Superligi

Maciej Turchan jest odpowiedzialny za całość działań public ralations PGNiG Superligi (fot. materiał prasowe)

Maciej Turchan objął stanowisko PR & marketing managera w spółce zarządzającej najwyższą klasą rozgrywkową piłki ręcznej w Polsce. 

Turchan w PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze Kobiet odpowiada za całość działań public relations, skupiając się na tworzeniu i realizacji strategii komunikacyjnej, relacjach z mediami oraz na aktywacjach sponsoringowych. Do jego zadań należy też współpraca z występującymi w lidze klubami, której celem jest kreowanie wizerunku rozgrywek i nawiązywanie kontaktów z lokalnymi mediami.

Turchan przez ostatnie trzy lata pracował jako freelancer z zakresu PR i digital marketingu dla marek sportowych. Odpowiada m.in. za całość działań komunikacyjnych bokserskiej grupy promotorskiej Deal Punch Promotions. Wcześniej współpracował z takimi markami jak Samsung, Red Bull i Runmageddon.

(KAP, 12.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.