Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Top of The Top Sopot Festival wraca do TVN

Ostatnia edycja Top of The Top Sopot Festival odbyła się w 2019 roku (screen: YouTube/TVN)

W połowie sierpnia TVN pokaże kolejną edycję Top of The Top Sopot Festival. Wydarzenie powróci do Opery Leśnej po przerwie spowodowanej pandemią.

Marcin Perzyna, założyciel firmy Festival Group, która współorganizuje festiwal, potwierdził "Press", że w tym roku Top of The Top Sopot Festival odbędzie się i ponownie będzie transmitowany w telewizji TVN.

Festiwal odbędzie się w dniach 17-19 sierpnia. Pierwszego dnia widzowie zobaczą koncert urodzinowy z okazji 120-lecia Miasta Sopot, drugiego będzie świętowane 60-lecie sopockich festiwali, a trzeciego dnia przewidziano koncert jubileuszowy na 20-lecie TVN 24. W tym roku zrezygnowano z koncertu międzynarodowego, a 18 sierpnia o statuetkę Bursztynowego Słowika zawalczą polscy artyści.

W zeszłym roku z powodu obostrzeń związanych z pandemią festiwalu nie zorganizowano. W 2019 roku imprezę oglądało średnio 1,87 mln widzów.

Swój festiwal w Sopocie miał już w tym roku Polsat. Polsat SuperHit Festiwal 2021 przyciągnął przed ekrany 1,85 mln osób.

(MNIE, 07.07.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.