Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP pokaże serial "Remiza" o pracy strażaków OSP

Serial "Remiza" opowiada o pracy strażaków z OSP w Brzezinach (fot. TVP)

Trwają zdjęcia do nowego serialu TVP pt. "Remiza", który będzie opowiadał o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej.

W każdym odcinku widzowie zobaczą inną historię opartą na faktach. Jak informuje Telewizja Polska, "Remiza" to opowieść o bohaterach dnia codziennego, bo strażacy ochotnicy nie są zawodowymi funkcjonariuszami. Na co dzień pracują w innych miejscach, a swój wolny czas poświęcają na pomoc innym. Akcja serialu dzieje się w Brzezinach.

Zdjęcia do "Remizy” ruszyły w kwietniu, w podwarszawskim Sulejówku, a potrwają do października. W serialu wystąpią m.in. Mariusz Czajka, Dominika Buczek, Małgorzata Then-Stępień, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Piotr Świętochowski, Mateusz Dymidziuk i Jan Mizerski.

Serial produkuje Telewizja Polska przy wsparciu ZPR Media.

(MNIE, 22.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.