Dział: INTERNET

Dodano: Czerwiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Gazeta.pl powołuje koordynatorkę treści dotyczących różnorodności i inkluzywności

Wiktoria Beczek napisała książkę „Rodzice, wyjdźcie z szafy", cykl wywiadów z rodzicami osób nieheteronormatywnych (fot. materiały prasowe)

Od lipca w Gazeta.pl będzie koordynatorka treści dotyczących różnorodności i inkluzywności. Nowo utworzone stanowisko obejmie Wiktoria Beczek, dziennikarka portalu, współzałożycielka i działaczka Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

Jako koordynatorka treści na temat różnorodności i inkluzywności Wiktoria Beczek będzie mieć wpływ na materiały powstające w serwisach Gazeta.pl, będzie doradzać dziennikarzom i wydawcom. Będzie też odpowiedzialna za tworzenie tekstów o tematyce równościowej oraz komentowanie bieżących wydarzeń. Będzie też odpowiadać za przygotowywanie szkoleń i poradników dla pracowników Gazeta.pl.

Wiktoria Beczek to dziennikarka i wydawczyni związana z Gazeta.pl od 2013 roku. Zajmuje się tematyką społeczną, relacjonuje protesty. Jest współzałożycielką i działaczką Stowarzyszenia Miłość Nie Wyklucza.

Według danych Mediapanelu w maju stronę główną Gazeta.pl odwiedziło 6,05 mln użytkowników.

(BAE, 21.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.