Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Na Krecie powstają od razu dwa sezony randkowego reality show TVN Siedem

Wśród uczestniczek "40 kontra 20" znalazła się Oliwia Krzemińska (fot. materiały prasowe)

TVN Grupa Discovery zdecydowała, że powstaną od razu dwa sezony randkowego reality show "40 kontra 20", letniej nowości TVN Siedem nagrywanej na Krecie.

W "40 kontra 20" dwóch mężczyzn - starszy (powyżej 40. roku życia) i młodszy (poniżej 30. roku życia) - będzie rywalizować ze sobą o względy kilkunastu kobiet w wieku od 20 do 50 lat.

Pierwszą edycję "40 kontra 20" oglądać będzie można w TVN Siedem od poniedziałku do czwartku o 20, od 28 czerwca. Na razie ogłoszono dwie pierwsze uczestniczki - Oliwię Krzemińską i Beatę Dethloff.

- Podobnie jak w przypadku "Hotelu Paradise" podjęliśmy pewne ryzyko, decydując się na produkcję od razu dwóch serii, ale takie są realia budżetowe - mówi Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN. - Produkcja dwóch sezonów jeden po drugim jest znacząco tańsza niż dwukrotne wysyłanie dużej ekipy realizacyjnej i mnóstwa sprzętu za granicę. Mam nadzieję, że podobnie jak w przypadku "Hotelu" to będzie trafna decyzja - dodaje.

Niemiecki odpowiednik "40 kontra 20" miał premierę w 2020 roku na platformie OTT Joyn. Za polską wersję odpowiada Constantin Entertainment Polska.

(KOZ, 21.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.