Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Popek poprowadziła konwencję nowej partii Adama Bielana

Anna Popek prowadziła Zjazd Republikański z posłem Kamilem Bortniczukiem (fot. Piotr Molecki/East News)

Prezenterka Telewizji Polskiej i Polskiego Radia Anna Popek prowadziła w niedzielę konwencję Partii Republikańskiej, której liderem jest Adam Bielan. 

Razem z Anną Popek gospodarzem Zjazdu Republikańskiego w warszawskim Teatrze Palladium był poseł Zjednoczonej Prawicy Kamil Bortniczuk. Gościem konwencji był prezes PiS Jarosław Kaczyński.

"Ciekawe, czy Anna Popek uważa się za dziennikarkę. Słodziła JK nie gorzej niż Jacek Kurski" - skomentował na Twitterze Wojciech Szacki z Polityki Insight. Jacek Nizinkiewicz z "Rzeczpospolitej" relacjonował: "»Bardzo dziękujemy za te słowa, które mogliśmy usłyszeć. Myślę, że będą dla nas wszystkich inspiracją« - Anna Popek po wystąpieniu Jarosława Kaczyńskiego".

Anna Popek w TVP Info prowadzi "Wstaje dzień". W Programie III Polskiego Radia ma w niedziele audycję "Leniwe przedpołudnie".

(KOZ, 21.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.