Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 18, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agata Zamęcka odchodzi z TVN 24

Agata Zamęcka w TVN 24 pracowała od marca 2020 roku. Wcześniej była związana z TVN 24 BiS (fot. Przemysław Gosławski)

Reporterka Agata Zamęcka kończy pracę w grupie TVN Discovery. Z TVN 24 i TVN 24 BiS była związana od siedmiu lat.

- Praca w TVN była fantastyczną przygodą. Siedem lat rozwoju i wyzwań za mną, ale przyszedł czas na nowe otwarcie i doświadczenia. Nie chcę zdradzać, co dalej. Mam kilka propozycji, jestem w trakcie negocjacji. Mogę zapewnić tylko, że branży nie zmieniam - mówi w rozmowie z "Pressem".

Zamęcka w TVN 24 pracowała jako reporterka od marca 2020 roku. Wcześniej, od 2014 roku była związana z TVN 24 BiS. Na tej antenie prowadziła "Dzień na BiS", "24 godziny po południu", "Bilans", "Biznes dla ludzi", "Show-biznes i świat", "Świat technologii" oraz weekendowe pasma informacyjne. W TVN 24 BiS pracowała też jako reporterka rynkowa.

Agata Zamęcka jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

(MNIE, 18.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.