Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Jeden z dziesięciu" z Tadeuszem Sznukiem wróci na antenę TVP

Od pierwszego odcinka teleturniej prowadzi Tadeusz Sznuk (fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP)

Doszło do porozumienia TVP i Euromedia TV, producenta teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Program prowadzony przez Tadeusza Sznuka ma wrócić na ekrany jesienią.

"Strony znalazły porozumienie. Zgodnie z planem premierowe odcinki teleturnieju zobaczymy jesienią, a prowadzącym jest oczywiście Tadeusz Sznuk" - podało Centrum Informacji TVP. Nieoficjalnie zdjęcia do nowych odcinków mają ruszyć w przyszłym tygodniu. Obecnie TVP nadaje powtórki.

21 kwietnia TVP 1 pokazała ostatnie wydanie najnowszej serii teleturnieju "Jeden z dziesięciu". "Zwycięzcy, widzom dziękujemy za obecność. I to koniec" - powiedział na koniec programu Tadeusz Sznuk. TVP argumentowała, że oczekiwania "producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być spełnione". Z kolei spółka Euromedia TV, która posiada w Polsce wyłączną licencję na reżyserowanie brytyjskiego formatu "Fifteen to One", odpowiedziała, że "nigdy nie zgodzimy się na zmiany, które mogłyby obniżyć poziom teleturnieju".

TVP emituje teleturniej "Jeden z dziesięciu" od 1994 roku. Od początku prowadzącym jest Tadeusz Sznuk. W tym roku premierowe odcinki "Jednego z dziesięciu" nadawane były od 17 lutego do 21 kwietnia. Średnio miały 1,31 mln widzów (źródło: Nielsen Media).

Jako pierwszy informację o porozumieniu TVP i producenta teleturnieju podał serwis Plejada.pl.

(PTD, 11.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.