Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 10, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Strefa kibica" od czwartku w TVN 24

Wśród prowadzących "Strefę kibica" będzie Joanna Kryńska (fot. Bartosz Krupa/East News/TVN)

TVN 24 od czwartku nadawać będzie codzienny cykl "Strefa kibica" dotyczący mistrzostw Europy w piłce nożnej. 

Dwa razy dziennie - we "Wstajesz i wiesz" o 7.05 i w "Faktach po południu" o 16.40 - Joanna Kryńska, Łukasz Jedliński, Piotr Jacoń i Krzysztof Górlicki będą przekazywali najważniejsze informacje dotyczące mistrzostw.

Główny program meczowy będzie prowadzony pod marką "Strefy kibica". Emitowany będzie 14, 19 i 23 czerwca (dni spotkań Polaków w fazie grupowej) godzinę przed meczem, w przerwie meczu i po jego zakończeniu. Jego gospodarzami będą Joanna Kryńska, Olga Olesek i Łukasz Jedliński. Zaplanowano rozmowy z ekspertami i relacje reporterów. 

Każde wydanie "Strefy kibica" w dniu meczowym polskiej kadry zostanie poprzedzone półgodzinnym programem w TVN24 Go. Poprowadzi je Joanna Kryńska.

W bazie reprezentacji w Sopocie będą Bartłomiej Ślak, Łukasz Wójcik i Adrian Mielnik. Do Rosji TVN 24 wysyła Pawła Łukasika i Andrzeja Zauchę, do Hiszpanii - Tomasza Miłdyna.

(KOZ, 10.06.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.