Dział: INTERNET

Dodano: Maj 21, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ponad milion wejść na galę Grand Press Photo 2021

Organizatorami konkursu GPP są: Magazyn „Press” i Fundacja Grand Press (fot. Simona Supino/Press)

Transmisja online z uroczystej gali wręczenia nagród w XVII Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Reporterskiej Grand Press Photo 2021 prowadzona 13 maja br. na profilu Press i Grand Press Photo na Facebooku oraz na press.pl i Onet.pl zgromadziła ponadmilionową widownię.

Gala miała ponad 1 mln unikalnych wejść użytkowników w transmisję w kanałach własnych i partnerskich. Odnotowano ponad 150 tys. odsłon na tekstach związanych z GPP  (press.pl i grandpressphoto.pl), ponad 70 tys. organicznego zasięgu na Facebooku "Press" w dniu gali, i prawie tysiąc reakcji podczas transmisji gali na Facebooku "Press" i "Grand Press Photo".

Do konkursu zgłoszonych zostało 4517 zdjęć, z czego 272 znalazły się w finale konkursu. W głosowaniu na Nagrodę Internautów oddano 23 tys. głosów.

Organizatorami konkursu są: Magazyn „Press” i Fundacja Grand Press.

(CP, 21.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.