Dział: PRASA

Dodano: Maj 20, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iga Dzieciuchowicz prowadzi trzeci sezon "Śledztwa Pisma"

Iga Dzieciuchowicz jest stałą współpracowniczką "Dużego Formatu" (fot. Agnieszka Wanat)

Fundacja Pismo, wydawca miesięcznika "Pismo. Magazyn opinii", zapowiada produkcję trzeciego sezonu cyklu podcastów śledczych. Jego autorką będzie Iga Dzieciuchowicz.

Iga Dzieciuchowicz jest stałą współpracowniczką "Dużego Formatu". W ostatnim czasie było o niej głośno za sprawą tekstu o przemocy w teatrze, o czym aktualnie pisze książkę. 

- Jesteśmy na ostatniej prostej, nanosimy jeszcze drobne poprawki, ale sezon jest całościowo nagrany. Wiele tematów, które poruszamy w nowym cyklu, jest szokujących, nawet dla mnie. Można się spodziewać sporo kontrowersji - mówi Iga Dzieciuchowicz. 

Pierwszy sezon "Śledztwa Pisma" prowadził Mirosław Wlekły, a kierowniczką produkcji była Barbara Sowa, która na co dzień odpowiada za rozwój audio i kieruje wydaniami cyfrowymi miesięcznika. Autorką drugiego sezonu "Śledztwa Pisma" była Barbara Sowa. W ramach drugiego sezonu powstał cykl analitycznych tekstów "Śledztwo w liczbach", którego autorem był Daniel Rząsa, redaktor naczelny 300Gospodarka.pl.

(BAE, 20.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.