Dział: INTERNET

Dodano: Maj 19, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dariusz Facoń nowym szefem newsroomu Gazeta.pl

Dariusz Facoń z portalem Gazeta.pl związany jest od czterech lat (fot. materiały prasowe)

W lipcu Dariusz Facoń obejmie stanowisko szefa newsroomu Gazeta.pl (Agora). Zastąpi Milenę Bryłę, która odchodzi do Grupy NaTemat. 

Dariusz Facoń związany jest z portalem Gazeta.pl od czterech lat. Do tej pory pracował jako wydawca serwisu Wiadomości, koordynował też działania korespondentów politycznych i redagował treści do serwisów newsowych. 

W redakcjach newsowych pracuje od ponad 20 lat. Zaczynał jako dziennikarz i redaktor w "Gazecie Wyborczej". Był również m.in. zastępcą szefa działu politycznego w "Rzeczpospolitej" i "Dzienniku". Od 2010 roku związany jest z mediami internetowymi. Pracował m.in. jako wydawca w Tvn24.pl oraz szef serwisu Tvp.info.

Dotychczasowa szefowa newsroomu Milena Bryła po 12 latach odchodzi z Agory. Od lipca będzie dyrektorką contentu NaTemat.pl

(BAE, 19.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.