Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Media Direction OMD wzmacnia zespół obsługujący Dr. Oetkera

Od lewej: Sylwia Miedzińska i Agnieszka Kaczmarska (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Joanny Bosakirskiej, nowej chief business director w agencji mediowej Media Direction OMD (Omnicom Media Group), dołączyły Agnieszka Kaczmarska i Sylwia Miedzińska.

Agnieszka Kaczmarska jako senior communication planner trafiła do zespołu zajmującego się marką Dr. Oetker (od połowy maja Media Direction OMD ponownie obsługuje ją w Polsce) - odpowiada za strategię i bieżącą obsługę oraz za budowanie relacji biznesowych. Poprzednio związana była z agencją mediową Arena Media (agencja ta przez ostatni rok obsługiwała markę Dr. Oetker) jako communications consultant, a wcześniej była communications planner w Starcomie.

Sylwia Miedzińska jako media manager wzmocniła zespół odpowiadający za obsługę klientów w zakresie strategii biznesowej. Z branżą związana jest od 2001 roku. Pracowała w agencjach IPG Mediabrands, Havas Media, White Paper Agency. Ostatnio była media consultant w Double Check.

(IKO, 17.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.