Dział: RADIO

Dodano: Maj 17, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radio 357 z nowym celem na Patronite, będzie rozwijać podcasty i wideo

14 maja radio zainaugurowało projekt Garaż 357. Pierwszą artystka, która zagrała w projekcie, była Kaśka Sochacka (fot. materiały prasowe)

Radio 357, tworzone przez byłych dziennikarzy Trójki, stworzyło nowy cel na Patronite.pl - 725 tys. zł miesięcznych wpłat. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozbudowanie oferty podcastowej i wideo.

Paweł Sołtys, prezes Radia 357, zapowiada, że ich celem jest stworzenie najciekawszej platformy podcastowej w Polsce, dlatego pozyskane środki przeznaczą na nowe podcasty, dostępne wyłącznie dla patronów. Radio ma konsultować zarówno tematykę, jak i autorów podcastów ze słuchaczami. 

Oprócz rozbudowy oferty podcastowej Sołtys zapowiada rozwój treści wideo. – Na początku zainwestujemy w transmisje online oraz nagrania ze studia emisyjnego. Będziemy korzystać z form wideo do kontaktów z patronami. Pozwolą nam też pozyskać nowych słuchaczy – mówi Paweł Sołtys.

14 maja radio zainaugurowało projekt Garaż 357, czyli minikoncerty emitowane na żywo ze studia radia. Pierwszą artystką, która zagrała w projekcie, była Kaśka Sochacka z zespołem, kolejny będzie Arek Kłusowski - wystąpi w piątek 21 maja, w dniu premiery swojej nowej płyty.

Radio 357 jest na pierwszym miejscu w rankingu portalu Patronite pod względem liczby patronów. Osiągnęło tę pozycję 14 maja. Regularnie wspiera je prawie 31,5 tys. osób, które od startu zbiórki wpłacili łącznie 4 mln zł.

(BAE, 17.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.