Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reality show "One night squad" od końca maja w Playerze

W programie bierze udział dziesięcioro celebrytów znanych z innych reality show (screen YouTube.com/Player)

Od 28 maja w serwisie Player, należącym do TVN Grupa Discovery, oglądać będzie można zrealizowany na Zanzibarze reality show "One night squad". Z tygodniowym opóźnieniem program emitować ma TVN Siedem.

W programie bierze udział dziesięcioro celebrytów znanych z innych reality show, m.in. "Hotel Paradise" TVN Siedem, "Love Island. Wyspa miłości" Polsatu i "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" MTV. Pierwszy dzień spędzą w willi nad brzegiem oceanu. Przez kolejne 10 dni będą przemierzać Zanzibar. Każdego dnia czekać na nich będzie zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi, będzie mógł zabrać ze sobą jednego z pozostałych uczestników. Pozostali będą musieli spać na plaży.

"Programy o charakterze bikini reality cieszą się dużą popularnością w naszym serwisie" - tłumaczy realizację programu dyrektor zarządzający Playera Maciej Gozdowski, cytowany w komunikacie prasowym.

"One night squad" jest kolejną produkcją Player Original. Dziesięcioodcinkową serię oglądać będzie można w Playerze od piątku 28 maja. Co tydzień pojawiać się będą dwa odcinki programu. Od 4 czerwca w piątki o 20 reality show pokazywać będzie TVN Siedem (również po dwa odcinki). Za produkcję odpowiada firma Golden Media.

(KOZ, 14.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.