Dział: PRASA

Dodano: Maj 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bauer wydaje dwumiesięcznik pod szyldem "Życie na Gorąco"

Pierwszy numer zawiera 40 historii o miłości (fot. materiały prasowe)

Wydawnictwo Bauer wydało dwumiesięcznik "Życie na Gorąco. Romanse". W sprzedaży jest od 14 maja.

"Życie na Gorąco. Romanse" ma 100 stron, kosztuje 5,49 zł, zaś jego redaktorką naczelną została Daria Durczewska, która z wydawnictwem związana jest od 20 lat (jest redaktorką w dwutygodnikach "Z Życia Wzięte", "Sukcesy i Porażki").

Nowy magazyn skierowany jest do kobiet powyżej 50. roku życia, zainteresowanych opowieściami "o rodzących się uczuciach, spełnionych nadziejach, meandrach ludzkich losów, nierzadko też o złamanych sercach i rozczarowaniu”. Pierwszy numer zawiera 40 historii o miłości i będzie w sprzedaży do 29 lipca. Nowość promowana jest w tytułach własnych wydawcy.

Pod nazwą "Życia na Gorąco" Bauer wydaje tygodnik, który jest liderem pod względem sprzedaży w swoim segmencie - w lutym 2021 roku jego średnia sprzedaż ogółem wyniosła 393,4 tys. egz. (spadek o 8,59 proc. w porównaniu z lutym ub.r.; dane: ZKDP).

(IKO, 14.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.