Dział: PRASA

Dodano: Maj 11, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Siałkowski po 15 latach odchodzi z Agory

W Agorze Siałkowski pracował jako redaktor prowadzący "Gazety Stołecznej", wydawał Warszawa.wyborcza.pl i był reporterem sądowym (fot. archiwum prywatne)

Redaktor prowadzący "Gazety Stołecznej" (Agora) Kamil Siałkowski zakończył współpracę z wydawcą. 

Kamil Siałkowski nie chce zdradzać planów zawodowych, ale zaznacza, że zostaje w dziennikarstwie.

- Pisanie nie będzie teraz moją pierwszą aktywnością. Zajmę się tym, co mnie obecnie bardziej kręci - zarządzaniem treściami i dzieleniem się doświadczeniem. Robiłem to przez ostatnie niespełna dwa lata w "Stołecznej". I na tym będę mógł się skupić w nowym miejscu - mówi Siałkowski. 

Mówią, że istnieje życie poza Agorą. Sprawdzę. 1 czerwca zacznę pracę w innej redakcji. Będę pisał mniej, ale nadal chcę...

Opublikowany przez Kamila Siałkowskiego Poniedziałek, 10 maja 2021

Dziennikarz zapowiada, że nadal będzie prowadził stronę Siałkowski Pisze z Sądu, na której opisuje sprawy sądowe ze stołecznej wokandy. 

W Agorze Siałkowski pracował jako redaktor prowadzący "Gazety Stołecznej", wydawca serwisu Warszawa.wyborcza.pl i reporter sądowy. Z Agorą był związany 15 lat.

Według danych Mediapanelu w kwietniu serwisy Grupy Agora odwiedziło 17,59 mln użytkowników. 

(BAE, 11.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.