Dział: INTERNET

Dodano: Maj 07, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wicenaczelny obszaru technologie WP zawieszony

Nie informujemy o przebiegu prac komisji, aż do momentu ich zakończenia - stwierdził rzecznik WP (fot. materiały prasowe)

Zastępca redaktora naczelnego obszaru technologie w Wirtualnej Polsce Piotr Urbaniak został zawieszony z powodu zarzutów o niewłaściwe zachowania wobec współpracowników. Firma powołała komisję wyjaśniającą.

W rozmowie z "Press" Piotr Urbaniak nie chciał odnieść się do zarzutów zgłoszonych przez współpracowników. Zapytany o dalszą współpracę z WP stwierdził: - Jestem z WP związany umową. Nic mi nie wiadomo, żeby cokolwiek miało się zmienić. Czekam na zakończenie prac komisji. 

Wobec zastępcy redaktora naczelnego obszaru technologie w WP zostały postawione zarzuty o niewłaściwe zachowania. Wirtualna Polska powołała komisję wyjaśniającą, która pracę zaczęła w zeszłym tygodniu. Nieznana jest data jej zakończenia.

Jak zapewnia rzecznik prasowy Wirtualnej Polski Michał Siegieda, każdy zgłoszony przypadek niewłaściwych zachowań pracowników bądź współpracowników WP jest przez firmę wnikliwie sprawdzany i analizowany. - Powoływana jest komisja, która wyjaśnia zarzuty, zbiera i analizuje informacje. Do czasu zakończenia jej prac i wyjaśnienia wszystkich wątpliwości osoba, której dotyczy zgłoszenie, jest zawieszona w pełnieniu obowiązków. Nie informujemy o przebiegu prac komisji, aż do momentu ich zakończenia - poinformował Siegieda.

W ostatnim czasie z redakcji technologicznych WP odeszły trzy osoby. Z relacji pracowników WP wynika, że mogło do tego przyczynić się zachowanie Urbaniaka.

Piotr Urbaniak w Wirtualnej Polsce pracuje od 2018 roku. W marcu tego roku został awansowany na wicenaczelnego obszaru technologie. Redaktorem naczelnym obszaru technologie jest Marcin Bartnicki.

(BAE, 07.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.