Dział: INTERNET

Dodano: Maj 06, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

O zawieszeniu serwisu 2x45.info zdecydowali pracownicy

Taką grafiką redakcja serwisu 2x45.info pożegnała się z jego czytelnikami

Serwis dla kibiców piłki nożnej 2x45.info poinformował czytelników, że przestaje funkcjonować z przyczyn niezależnych od redakcji. Wydawca zapewnia, że wkrótce go przywróci, ale w nowym formacie.

Wraz z końcem kwietnia serwis sportowy 2x45.info (Dorsanis Global Services Ltd.) został zawieszony. Jego użytkownicy dowiedzieli się o tym z komunikatu na głównej stronie. Reprezentant właściciela 2x45.info, który chce pozostać anonimowy, tłumaczy, że decyzję o zawieszeniu serwisu podjął samowolnie jego pracownik. - Ten komunikat to jakieś nieporozumienie i samowola - mówi "Pressowi".

Pracownicy serwisu potwierdzają, że to była ich decyzja. - Skoro wszyscy redaktorzy 2x45 odeszli bądź są na wypowiedzeniu, to uznaliśmy, że z szacunku do naszych czytelników należy powiadomić ich, że w najbliższym czasie na portalu nie będą pojawiały się żadne treści - mówi jeden z nich, który też nie chce wypowiadać się pod nazwiskiem.

Reprezentant właściciela serwisu zapowiada wznowienie jego działalności. - Pracujemy nad przeformatowaniem, ale jest za wcześnie, aby podawać szczegóły - mówi. Planów wydawcy nie poznała też redakcja. - Zostały nam przedstawione jakieś wizje, ale bardzo mgliste - mówi były już pracownik serwisu. Według niego w redakcji została już tylko jedna osoba, więc zmian i tak nie będzie miał kto wprowadzać.

Na razie komunikat o zawieszeniu serwisu zniknął z głównej strony.

Serwis 2x45.info działał ponad 10 lat. Według danych SimilarWeb w kwietniu odnotował 122,40 tys. wejść. 

(BAE, 06.05.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.