Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 29, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"One night squad" to nowy reality show Playera realizowane na Zanzibarze

Gospodarzem reality show będzie Aleksandra Sworowska (screen YouTube.com/Newonce.sport)

Serwis Player, należący do TVN Grupa Discovery, zrealizował na Zanzibarze reality show "One night squad". 

W programie bierze udział dziesięcioro celebrytów znanych z innych reality show, m.in. "Hotel Paradise" TVN Siedem, "Love Island. Wyspa miłości" Polsatu i "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy" MTV. Są to: Beata Postek, Łukasz Karpiński, Ada Śledź, Madzia Wójcik, Anastasiya Yandaltsava, Michał Baryza, Ania Adamczyk, Mikołaj Jędruszczak, Damian Zduńczyk i Piotr Polak.

"Zamiast oczekiwanego luksusu, przez dwa tygodnie pokonują kilometry rajskich plaż Zanzibaru i testują swoją wytrzymałość" - opisuje produkcję biuro prasowe TVN Grupa Discovery.

"One night squad" poprowadzi Aleksandra Sworowska, która ma audycję w Newonce.radio. Jest to autorska produkcja Player Original.

Biuro prasowe TVN Grupa Discovery informuje "Press", że decyzja o konkretnej dacie emisji ma zostać podjęta w ciągu najbliższych dni. Prawdopodobnie reality show trafi do oferty serwisu na początku maja.

(KOZ, 29.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.