Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 28, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Świąder i Chudzikiewicz odeszli z zarządu Polska Press

Dariusz Świąder zasiadał w zarządzie Polska Press od 2010 roku, a Magdalena Chudzikiewicz od 2015 roku (fot. materiały prasowe)

Członkowie zarządu Polska Press Dariusz Świąder (wiceprezes) i Magdalena Chudzikiewicz złożyli rezygnację z zajmowanych stanowisk. Zarząd działa w dwuosobowym składzie: Marcin Dec (prezes) i Dorota Kania – ustalił "Press".

"Bardzo Wam dziękujemy za Wasze zaangażowanie w budowanie i rozwój firmy. Doceniamy Wasz wkład w historię Polska Press i życzymy Wam powodzenia" - napisali w wewnętrznym piśmie, do którego dotarł "Press", Dec i Kania.

Informację potwierdziła rzeczniczka Polska Press Joanna Pazio. - Nie mam nic do powiedzenia – ucina w rozmowie z "Press" Chudzikiewicz. Ze Świądrem w środę nie udało nam się skontaktować.

Świąder zasiadał w zarządzie od 2010 roku (rok wcześniej zaczął pracę w Polska Press), a Chudzikiewicz od 2015 roku, z firmą związana była od 2005 roku.

W ub. r. wydawnictwo Polska Press kupił PKN Orlen. Na początku marca doszło do oficjalnego przejęcia, ze stanowiska zrezygnowała wtedy prezeska Dorotę Stanek. W kwietniu do zarządu powołano Dorotę Kanię (odpowiada za pion redakcyjny) oraz Marcina Deca.

(JSX, 28.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.