Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mariusz Kania znów pisze dla "Wyborczej", tym razem jako freelancer

Kania prowadzi także swoją agencję reklamową EmKa Media (fot. materiały prasowe)

Mariusz Kania, były redaktor naczelny dodatku do "Gazety Wyborczej" (Agora) "Więcej Świata", znowu współpracuje z dziennikiem. Jako freelancer będzie pisał do działów nauka i technologie. 

W dziale nauka ma się zająć wprowadzaniem perspektywy etnologicznej na różne zjawiska społeczne, a w dziale technologie zajmie się tematyką cyberbezpieczeństwa.

Kania tłumaczy, że zdecydował się ponownie związać z "Wyborczą" z dwóch powodów. - Po pierwsze, brakowało mi pisania, które jest moją pasją, a redaktorzy ze wspomnianych działów byli otwarci na elastyczną formę współpracy. Drugim czynnikiem jest możliwość pracy całkowicie zdalnej - jako że jestem daleko od Warszawy, byłoby to niemożliwe w innej formie. W momencie, gdy odchodziłem z Wyborczej w 2019 roku, praca zdalna była czymś nienaturalnym w redakcji, w dobie pandemii wszystko się zmieniło - mówi Kania. 

Kania prowadzi równolegle także swoją agencję PR-ową EmKa Media. 

W Agorze pracował od 2016 do 2019 roku. Był redaktorem naczelnym dodatku "Więcej Świata", odpowiadał też za serwis Więcej Świata na Wyborcza.pl (od maja 2018 do lutego 2019 roku). Był również jednym z redaktorów prowadzących magazyn "Nasza Europa" i redaktorem działu zagranicznego.

(BAE, 26.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.