Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 26, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Producent "Jednego z dziesięciu": nie zgodzimy się na zmiany, które mogłyby obniżyć poziom teleturnieju

"Nigdy nie zgodzimy się na zmiany, które mogłyby obniżyć poziom teleturnieju, na który pracowaliśmy przez tyle lat" - oświadczył producent teleturnieju (screen Youtube.com/TVP VOD)

Euromedia TV, producent teleturnieju "Jeden z dziesięciu", twierdzi, że zaakceptował zaproponowane przez Telewizję Polską koszty produkcji programu.

To reakcja producenta teleturnieju na oświadczenie TVP, w którym spółka napisała, że oczekiwania "producenta wykraczają poza standardy TVP i nie mogą być spełnione".

"Partnerskie zasady współpracy są najważniejsze dla Euromedia TV - dlatego nie eskalowała i nie eskaluje ona swoich żądań, a przede wszystkim akceptuje konieczność samoograniczeń wynikających z istoty formatu" - przekazała firma Euromedia TV. 

Producent zapewnił, że zawsze stał i będzie stać na "straży niezależności i wysokiej jakości programu". "Nigdy nie zgodzimy się na zmiany, które mogłyby obniżyć poziom teleturnieju, na który pracowaliśmy przez tyle lat" - czytamy w oświadczeniu firmy.

Anna Brzywczy, prezeska Euromedia TV, nie odpowiedziała na pytanie "Press", jakich zmian oczekiwała TVP.

Euromedia TV przypomniała, że od początku teleturnieju w Polsce dysponuje prawami do produkcji "Jednego z dziesięciu" na terytorium Polski.

W środę TVP 1 pokazała ostatnie wydanie najnowszej serii teleturnieju. "Zwycięzcy, widzom dziękujemy za obecność. I to koniec" - powiedział na pożegnanie Tadeusz Sznuk, prowadzący program.

(KOZ, 26.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.