Dział: RADIO

Dodano: Kwiecień 22, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

RMF FM, Radio Zet, TVP 3 Rzeszów organizują debaty przed wyborami w Rzeszowie

Wybory w Rzeszowie odbędą się 9 maja (fot. Element5 Digital/Pexels)

Media przygotowują debaty z kandydatami na prezydenta Rzeszowa. Przyspieszone wybory odbędą się tam 9 maja. 

O fotel prezydenta Rzeszowa po rezygnacji Tadeusza Ferenca rywalizują Ewa Leniart (PiS), Grzegorz Braun (Konfederacja), Konrad Fijołek (wspólny kandydat partii opozycyjnych) i Marcin Warchoł (Solidarna Polska).

W czwartek odbędzie się debata RMF FM "Rzeszów ma głos" ze wszystkimi kandydatami. Rozpocznie się o godz. 12. Będzie transmitowana w RMF FM (częściowo), Radiu Rmf24.pl, serwisie Rmf24.pl i mediach społecznościowych RMF FM. Poprowadzą ją Paweł Balinowski i Grzegorz Kwolek.

Czwórka kandydatów potwierdziła także udział w debacie Radia Zet, która została zaplanowana na 2 maja w ramach specjalnego wydania audycji "7. dzień tygodnia w Radiu Zet". Gospodarzem programu jest Andrzej Stankiewicz.

W najbliższą niedzielę 25 kwietnia debatę chce zorganizować TVP 3 Rzeszów. Specjalny program o godz. 19 poprowadzi Grzegorz Boratyn. Sztaby mają czas na potwierdzenie udziału swoich kandydatów do czwartkowego południa.

Debatę planuje również Radio Rzeszów.

(KOZ, 22.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.