Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Facebook prowadzi kampanię integrującą Polaków i Ukraińców

Kampania wspiera więzi społeczne pomiędzy Ukraińcami i Polakami (fot. www.facebook.com/fundacjanaszwybor.pl)

„Razem online, razem w Polsce” to kampania, którą agencja Social Powers zrealizowała dla Facebooka, we współpracy z organizacją pozarządową Nasz Wybór.

Celem akcji jest wspieranie więzi społecznych pomiędzy Ukraińcami i Polakami. W ramach kampanii zostało przedstawionych kilka prawdziwych historii przedstawicieli społeczności ukraińskiej w Polsce, co ma pokazać, jak duży wkład wnosi ona w gospodarczy, społeczny i kulturalny rozwój Polski. Animacje są publikowane na Facebooku i Instagramie. Akcję poparły władze największych miast w Polsce, w których populacja Ukraińców jest największa - partnerami kampanii są: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Warszawa i Wrocław.

Fundacja Nasz Wybór została założona 2009 roku przez Ukraińców i Polaków, aby pracować na rzecz ukraińskich migrantów w Polsce, pomagać im w integracji z polskim społeczeństwem i polską kulturą.

(AMS, 15.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.