Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 15, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Tygodnik Powszechny" zakończy współpracę z Rafałem Wosiem

Rafał Woś będzie pisał do "Tygodnika Powszechnego" do czerwca (fot. Wojciech Surdziel/Wosu.pl)

Rafał Woś od czerwca nie będzie publikował w "Tygodniku Powszechnym" (Tygodnik Powszechny). Redakcja zdecydowała o zakończeniu współpracy z publicystą.

"Od czerwca nie będę już publicystą Tygodnika Powszechnego. Decyzję uważam za błąd pisma. Dziękuje kolegom i koleżankom za współpracę. Czytelników zapraszam, byśmy zostali razem. W przyszłość patrzę z optymizmem. Zamierzam nadal upominać się o godność i równość" - napisał Rafał Woś na Twitterze. W kolejnym wpisie wymienił swoje osiągnięcia z okresu ponad dwóch lat współpracy z tygodnikiem.

Wydawca nie komentuje zakończenia współpracy z Wosiem. - Rozwiązano z nim umowę. To wszystko – przekazała "Press" Marta Filipiuk-Michniewicz z działu marketingu spółki.

Rafał Woś współpracuje z "Tygodnikiem Powszechnym" od jesieni 2018 roku, na stronie Tygodnikpowszechny.pl prowadzi autorską rubrykę "Woś się jeży". Jego felietony ukazują się w "Super Expressie" i od niedawna w Biznes.interia.pl. W przeszłości związany był z "Dziennikiem Gazetą Prawną" (nadal z nim współpracuje) i "Polityką". Jest laureatem Grand Press Economy z 2015 roku, w 2019 roku otrzymał Grand Press w kategorii Publicystyka.

Średnia sprzedaż ogółem "Tygodnika Powszechnego" w styczniu wyniosła 26 975 egz. (wzrost o 0,18 proc. względem stycznia 2020 roku).

(JSX, 15.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.