Dział: INTERNET

Dodano: Kwiecień 01, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Woś pisze o ekonomii dla Interii

Rafał Woś od 2015 do 2017 roku był felietonistą Wirtualnej Polski (screen: YouTube/Telewizja wPolsce)

Biznes.interia.pl (Grupa Polsat-Interia) co drugi wtorek będzie zamieszczać felietony Rafała Wosia. Jego teksty z cyklu pt. "Voś populi" będą w "Super Expressie" (ZPR Media) co dwa tygodnie, a nie co tydzień jak dotychczas.

Do "SE" Rafał Woś pisze od października 2018 roku. Od 31 marca publikuje także w Interii. Jak poinformował na Twitterze, teksty dla czytelników Interii będą dotyczyły ekonomii, a te w "SE" będą polityczne. Będą ukazywały się we wtorki na przemian - raz na portalu, raz w gazecie.

Rafał Woś współpracuje także z "Tygodnikiem Powszechnym", na stronie Tygodnikpowszechny.pl prowadzi autorską rubrykę "Woś się jeży". W przeszłości związany był z "Dziennikiem Gazetą Prawną" i "Polityką". Jest laureatem Grand Press Economy z 2015 roku, w 2019 roku otrzymał Grand Press w kategorii Publicystyka.

(JSX, 01.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.