Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 14, 2021

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grażyna Kubica dyrektorką działu rozrywki w TVN Grupa Discovery

Grażyna Kubica odpowiada za wszystkie programy rozrywkowe produkowane w ramach grupy (fot. Piotr Molecki/East News)

Grażyna Kubica, zastępczyni dyrektora programowego TVN, od kwietnia jest dyrektorką działu rozrywki w TVN Grupa Discovery.

Jak informuje "Press" biuro prasowe nadawcy, Kubica odpowiada za wszystkie programy rozrywkowe produkowane w ramach grupy, w tym lifestylowe i factualowe.

Premierami lifestylowymi zajmuje się Monika Pieczyńska (dyrektorka programów lifestylowych), a factualowymi - Przemysław Kwiatkowski (dyrektor programów factualowych). Pieczyńska wcześniej była redaktor naczelną HGTV, a Kwiatkowski zajmował stanowisko dyrektora kanałów factual. 

Grażyna Kubica zastępczynią dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka jest od kilkunastu lat. Wcześniej, do 2005 roku, pracowała w firmie producenckiej Endemol jako wiodący producent.

Z kolei Dorota Eberhardht, dotychczas dyrektorka ds. zarządzania kontentem, nadzoruje dodatkowo programowanie kanałów tematycznych. Obecnie pełni funkcję dyrektorki ds. zarządzania kontentem i kanałami tematycznymi. "W ramach tej funkcji optymalizuje wykorzystanie szerokiej biblioteki kontentu polskiego i zagranicznego na kanałach naziemnych i płatnych, a także w digitalu" - informuje biuro prasowe.

(KOZ, 14.04.2021)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.